Vizyon 93
  1. Radyovizyon 93
  2. Vizyon Dance
  3. Vizyon Bebek
  4. Vizyon Lounge
  5. Vizyon Rock
  6. Vizyon Nostalji
  7. Vizyon Klasik
  8. Vizyon Sek
  9. Vizyon Halk
  10. Vizyon Ankara
Anasayfa » Haberler » Tahliye Oldu
Tahliye Oldu

Tahliye Oldu

Beğendim
Beğenmedim
Bu haberi beğendin mi?
06.02.2018Geçtiğimiz günlerde hapse giren Seren Serengil dün tahliye oldu.
Gülben Ergen ile girdiği polemik sonucu kendisini hapiste bulan Seren Serengil, dün hapisten çıktı. Yaşar İpek'in karşıladığı Seren Serengil açıklama yapmadan aracına binip cezaevinden ayrıldı ve yorumcu olduğu program için Star Tv'ye yola çıktı.

Hapiste kaldığı süre boyunca avukatı aracılığıyla takipçilerine mesaj yollayan ve kaldığı koğuşu çizen Seren Serengil sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi oldu. 

Sosyal medya kullanıcıları: "Seren Serengil'in gıybetten hapse düşmesi mi daha komik yoksa çizdiği bu kroki mi karar veremedim", "Alt tarafı 3 gün hapis cezası aldı 55 yıl almış gibi triplerde" gibi eleştirilerde bulundu.

DİĞER HABERLER
İstanbul Ataşehir'de bir barda sahne alan Volkan Konak silahlı saldırıya uğradı.
Ünlüler arka arkaya baba oluyorlar! Geçtiğimiz günlerde Tarkan baba olmuş, bu haberi de sosyal medyada duyurmuştu. Bu sefer de başka bir ünlü isim baba oluyor, o da Hakan Özoğuz, nam-ı diğer Athena Hakan!
Geçtiğimiz günlerde Ece Seçkin'in "Follow Me" adlı şarkısının Azeri şarkıcı Afaq Aslan tarafından kullanılması şarkıcının keyfini kaçırmıştı.
Şarkı söz yazarı, besteci ve şarkıcı Sinan Akçıl TRT Müzik'te Program sunacak.
Türkiye'nin en büyük müzik yapım şirketi DMC'nin genel müdürü Samsun Demir, Demet Akalın'ın piyasaya çıkacak yeni albümü hakkında açıklamada bulundu.
Son zamanların en üretken besteci ve söz yazarlarından Gülden Mutlu, son single çalışmasını dinleyicilerin beğenisine sundu.
Ece Seçkin, "Follow Me" şarkısının Azeri şarkıcı Afaq Aslan tarafından sözleri değiştirilerek izinsiz olarak yayınlandığını iddia etti.
Demet Akalın, Demet Şener'e teşekkür etti.
YAYINDAKİ PROGRAM
- İyi Müzik
1
Ağlar mıyım Ağlamam
Ziynet Sali
2
Vermem Seni Ellere
Oğuzhan Koç
3
Sanki
Bengü ft. Hakan Altun
4
Eteği Belinde
Manuş Baba
5
Bazı Aşklar Yarım Kalmalı
İrem Derici


Müzik
Copyright 2013 Tüm Hakları Radyovizyon’ a aittir.

Bu sitede Met-Ay Web Yazılımları Kullanılmıştır