Vizyon 93
  1. Radyovizyon 93
  2. Vizyon Dance
  3. Vizyon Bebek
  4. Vizyon Lounge
  5. Vizyon Rock
  6. Vizyon Nostalji
  7. Vizyon Klasik
  8. Vizyon Sek
  9. Vizyon Halk
  10. Vizyon Ankara
Anasayfa » Haberler » Nil Burak'tan Sitem
 Nil Burak'tan Sitem

Nil Burak'tan Sitem

Beğendim
Beğenmedim
Bu haberi beğendin mi?
14.02.2018Cem Karaca anısına yapılan ölümünün 14. yılında çıkan "Merhaba Gençler" albümünde ünlü şarkıcılar ve oyuncular Cem Karaca'nın şarkılarını kendi tarzlarına göre yorumlamıştı. Bu isimlerden biri de Sıla'ydı.
Cem Karaca, "Sen de Başını Alıp Gitme" şarkısını 1992'deki "Nerde Kalmıştık?" albümünde seslendirmişti. Şarkının bestecisi Nil Burak, 2007'de çıkardığı "Bir Numaramsın" adlı albümde kendisi yorumlamıştı.

Geçtiğimiz günlerde çıkan "Merhaba Gençler" adlı albümde aynı şarkıyı Sıla söyledi. Sıla'nın yorumu hakkında yorum yapan Nil Burak, "Bugüne kadar bu şarkıyı Cem Karaca ve Suavi de dahil olmak üzere 10-12 kişi seslendirdi. Okuyanlar içinde en kötüsü Sıla oldu. Sıla çok iyi bir yorumcu, benim de sevdiğim bir isim. Ama her şarkı dura dura, nefes ala ala okunmaz. "Sen de Başını Alıp Gitme"yi öyle okumuş Sıla. Şarkımı mahvetti.” dedi.  
DİĞER HABERLER
İstanbul Ataşehir'de bir barda sahne alan Volkan Konak silahlı saldırıya uğradı.
Ünlüler arka arkaya baba oluyorlar! Geçtiğimiz günlerde Tarkan baba olmuş, bu haberi de sosyal medyada duyurmuştu. Bu sefer de başka bir ünlü isim baba oluyor, o da Hakan Özoğuz, nam-ı diğer Athena Hakan!
Geçtiğimiz günlerde Ece Seçkin'in "Follow Me" adlı şarkısının Azeri şarkıcı Afaq Aslan tarafından kullanılması şarkıcının keyfini kaçırmıştı.
Şarkı söz yazarı, besteci ve şarkıcı Sinan Akçıl TRT Müzik'te Program sunacak.
Türkiye'nin en büyük müzik yapım şirketi DMC'nin genel müdürü Samsun Demir, Demet Akalın'ın piyasaya çıkacak yeni albümü hakkında açıklamada bulundu.
Son zamanların en üretken besteci ve söz yazarlarından Gülden Mutlu, son single çalışmasını dinleyicilerin beğenisine sundu.
Ece Seçkin, "Follow Me" şarkısının Azeri şarkıcı Afaq Aslan tarafından sözleri değiştirilerek izinsiz olarak yayınlandığını iddia etti.
Demet Akalın, Demet Şener'e teşekkür etti.
YAYINDAKİ PROGRAM
- İyi Müzik
1
Ağlar mıyım Ağlamam
Ziynet Sali
2
Vermem Seni Ellere
Oğuzhan Koç
3
Sanki
Bengü ft. Hakan Altun
4
Eteği Belinde
Manuş Baba
5
Bazı Aşklar Yarım Kalmalı
İrem Derici


Müzik
Copyright 2013 Tüm Hakları Radyovizyon’ a aittir.

Bu sitede Met-Ay Web Yazılımları Kullanılmıştır