Aşk İddialarını Doğruladı

Aşk İddialarını Doğruladı

GQ Türkiye'nin gecesinde yılın yükselen oyuncusu ödülünü alan Can Yaman'ın sahneye çıkmak için yerinden kalkarken adı aşk dedikodularına karışan Demet Özdemir'in bacağına dokunması dikkatlerden kaçmadı.


GQ Türkiye, 2018'de başarıları ve stiliyle dikkat çeken erkekleri ve yılın kadınını seçti. GQ tarafından dünya çapında 23 yıldır sürdürülen etkinlik, Türkiye'de yedinci kez düzenlendi. Gecede ödül alan Can Yaman'ın rol arkadaşı Demet Özdemir'in bacağını dokunarak yerinden kalması geceye damga vurdu.


YILIN YÜKSELEN OYUNCUSU SEÇİLDİ

Erkenci Kuş dizisinin başrol oyuncusu Can Yaman, dün düzenlenen törende Yılın Yükselen Oyuncusu ödülüne layık görüldü. Yaman ödülünü oyunculuğuyla her projede dikkatleri çeken Gökçe Bahadır'dan aldı.


DEMET'İN BACAĞINA DOKUNARAK KALKTI

Öte yandan Can Yaman'ın ödül almak için kalktığı esnada yanında oturan Demet Özdemir'in bacağından destek alarak kalması da dikkatlerden kaçmadı.Yakışıklı oyuncunun bu hamlesi ikilinin arasındaki aşk iddialarını doğrular niteliğindeydi. Özdemir, ödül alan rol arkadaşı yerine oturmadan önce öperek tebrik etti.


"DEMET SAYESİNDE SETE KEYİFLİ GİDİYORUM"

Yaman ödülünü alırken "Demet sayesinde sete çok keyifli gidiyorum. Onunla sahneyi paylaşmak çok keyifli, yarısı ona ait tüm ödüllerimin" dedi.GECEYE CAN'IN ANNESİYLE KATILDI

Başarılı oyuncu Demet Özdemir, geceye adı aşk dedikodularına karışan Can Yaman'ın annesine katıldı. Özdemir'in bu hamlesi ise aşk iddialarını güçlendirmiş oldu.


Diğer Haberler